• Zajęcia dodatkowe

• Przedszkole proponuje bogatą ofertę zajęć dodatkowych. Zajęcia dostosowane są do możliwości, zainteresowań i potrzeb dzieci oraz oczekiwań rodziców.

ZAJĘCIA DODATKOWE REALIZOWANE
          POZA PODSTAWĄ PROGRAMOWĄ WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

W NASZYM PRZEDSZKOLU

Nauka języka angielskiego ( )

Zajęcia prowadzone są przez nauczyciela odbywają się 1 raz w tygodniu dla wszystkich dzieci. Zajęcia są bezpłatne.Prowadzący: Dorota Piliszko.

Rytmika ( )

Zajęcia z rytmiki organizowane są 1 raz w tygodniu  przez nauczyciela posiadającego odpowiednie kwalifikacje. Biorą w nich udział wszystkie dzieci. Zajęcia są bezpłatne. Prowadzący: Natalia

Zajęcia logopedyczne ( )

Zajęcia logopedyczne prowadzone są z dziećmi z zaburzeniami mowy. Prowadzi je nauczyciel specjalista 2 razy w tygodniu.Zajęcia są bezpłatne.

Psycholog ( )

Zajęcia prowadzone są przez specjalistę 2 razy w tygodniu. Zajęcia są bezpłatne.

Religia ( )

W zajęciach tych biorą udział dzieci 5,6 – letnie, których rodzice wyrażą zgodę (bądź nie) w formie pisemnego oświadczenia.Zajęcia są bezpłatne.

Gimnastyka korekcyjna ( )

W zajęciach gimnastyki korekcyjnej biorą udział dzieci z wadami postawy na podstawie skierowania lekarza specjalisty.Zajęcia są bezpłatne.

Kółko plastyczne (  )

Zajęcia organizowane są raz w tygodniu. Biorą w nich udział dzieci zdolne. Zajęcia są bezpłatne.

Kółko taneczne ( )

Kółko teatralne (  )

Kółko kulinarne "Mały kuchcik" (  )

Zajęcia organizowane są raz w tygodniu. W zajęciach tych, biorą udział dzieci 5-6-letnie (zainteresowanych kulinariami), których rodzice wyrażą pisemną zgodę.

Koło Sympatyków Ruchu Rozwijającego ( )

Sesje ruchowe prowadzone są przez nauczycieli raz w miesiącu. W zajęciach biorą udział dzieci ze swoimi rodzicami lub opiekunami.Zajęcia są bezpłatne.

Kółko europejskie ( )

Zajęcia są bezpłatne.

Popołudnie z bajką

Spotkania z cyklu "Popołudnie z bajką" prowadzone są przez nauczycieli raz w miesiącu.  W zajęciach biora udział dzieci ze swoimi rodzicami

lub opiekunami.   Zajęcia są bezpłatne.