• SPRAWY BIEŻĄCE

środa godz.: 8:00-11:00

logopeda -  wtorek godz.: 11:45-13:45

środa godz.: 7:30-9:30

Konsultacje pedagogiczne - w każdą środę od godz.: 15:00-16:00 osobiście lub telefonicznie (32) 258-26-41

• W dniu 13.02.2023r. o godz.10.00 odbędzie się audycja muzyczna  z współuczestniczeniem dzieci i nauczycieli Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im.Stanisława Moniuszki w Katowicach. Nauczyciele wraz uczniami przyjadą do naszego przedszkola i zaprezentują Przedszkolakom wybrane instrumenty. Opowiedzą o nich, a Wychowankowie będą mogli zapoznać się z ich brzmieniem.
          • 15.02.2023r. o godz. 9.30 odbędą się warsztaty edukacyjne na temat bezpieczeństwa na drodze oraz segregacji odpadów z udziałem  pracowników Straży Miejskiej w Katowicach.

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

w dniach 27 lutego- 03 marca 2023 r. będą zbierane od Rodziców/Opiekunów dzieci uczęszczających do Miejskiego Przedszkola nr 52 deklaracje o woli kontynuacji wychowania przedszkolnego w tutejszej placówce.Zainteresowanych złożeniem deklaracji prosimy o pobranie i wypełnienie druku oraz złożenie go u Pracownika Przedszkola.

Druki będą udostępnione w szatni przedszkolnej oraz stronie internetowej przedszkola (zakładka  strefa rodzica/druki do pobrania) od dnia 27 lutego 2023 r. od godz. 800.

W dniu 31.01.2023 (wtorek) o godzinie 16:00 serdecznie zapraszamy na zebranie grupowe dotyczące spraw bieżących oraz postępów dzieci w grupie.

Życzenia noworoczne 2023. Znajdziesz tu wierszyki śmieszne, krótkie,  poważne... - do wysłania na NOWY ROK przez telefon | Dąbrowa Górnicza Nasze  Miasto

Przypominamy!

• 01.02 godz.16.00.zapraszamy na spotkanie czytelnicze dla chętnych rodziców z dziećmi
          • W okresie ferii będą utworzone 3 grupy, oddział naszej grupy czynny będzie  od 8:00 - 15:00 (będzie zapewniony odpoczynek dla dzieci)
          • występ świąteczny w grupie "Misie"odbędzie się  09.01.2023 (poniedziałek) o godzinie 15:30
          • Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka odbędzie się 03.02.2023 (piątek) o godzinie 10:00 na terenie przedszkola
          • 17.02.2023 odbędzie się bal karnawałowy z udziałem wodzireja, w tym dniu będą wykonywane zdjęcia indywidualne i grupowe dla chętnych rodziców (w holu przedszkola będzie wywieszona lista)
          • Przypominamy, że w holu przedszkola znajduje się wymienialnik, w tym miesiącu można przynosić gry, układanki, puzzle

DRODZY RODZICE

LIŚCIE i gify JESIENNE - GALERIA - GIFY, jpg - sorelkaPL - Chomikuj.pl,  Strona 2

Szanowni Rodzice, zostało założone konto Rady Rodziców,
          o numerze :

ING  71 1050 1214 1000 0092 9918 8137

w tytule wpisujemy:  wpłata na Radę Rodziców oraz Imię  i Nazwisko dziecka, grupę.

Prosimy, aby na to konto nie przelewać wpłat z tytułu odpłatności za przedszkole.

Kochani Rodzice!

Bardzo prosimy o nie przynoszenie do przedszkola maskotek, dziecięcej biżuterii do zabawy (bransoletek, naszyjników, koron itp. oraz innych zabawek). Rzeczy gubią się lub psują, dzieci wymieniają się nimi i ogólnie mamy z tym problem. Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie nas w tych działaniachheart

yes Przypominamy, że do przedszkola uczęszczają dzieci zdrowe bez objawów chorobowych (katar, kaszel)

yes Dzieci przyprowadzamy i odbieramy z przedszkola zgodnie z deklaracją!!

Jeśli ktoś zmienia godziny pobytu dziecka w przedszkolu od PAŹDZIERNIKA, proszę o wniosek (zakładka druki do pobrania) do 15 WRZEŚNIA 2022r. (biuro referenta).

• podpisany worek z materiału na ubrania zapasowe dziecka np. koszulka, majtki, skarpetki, sweter (nie plecak)
          • komplet ubrań na zmianę (spodnie, majteczki, skarpetki, ewentualnie rajstopki, T-shirt z krótkim i długim rękawem, rozpinana bluza lub sweter). Najważniejsze! Wszystkie ubrania łatwe do samodzielnego zakładania i zdejmowania (podpisane na metce).
          • obuwie na zmianę – wygodne, takie by dziecko mogło je samodzielnie założyć i zdjąć, oddychające, z gumową jasną podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka i chroniące przed urazami
          • dużą paczkę chusteczek higienicznych - suche + mokre (raz w miesiącu)
          • teczka A4 na prace plastyczne (podpisana)
          • dostarczyć komplet dokumentów otrzymanych na pierwszym zebraniu grupowym