• SPRAWY BIEŻĄCE

środa godz.: 9:00-11:00

logopeda -  wtorek godz.: 11:45-13:45

środa godz.: 7:30-9:30

Konsultacje pedagogiczne - w każdą środę od godz.: 15:00-16:00 osobiście lub telefonicznie (32) 258-26-41
          28.09 oraz 05.10 - KONSULTACJE ODWOŁANE

DRODZY RODZICE

LIŚCIE i gify JESIENNE - GALERIA - GIFY, jpg - sorelkaPL - Chomikuj.pl,  Strona 2

Szanowni Rodzice, zostało założone konto Rady Rodziców,
          o numerze :

ING  71 1050 1214 1000 0092 9918 8137

w tytule wpisujemy:  wpłata na Radę Rodziców oraz Imię  i Nazwisko dziecka, grupę.

Prosimy, aby na to konto nie przelewać wpłat z tytułu odpłatności za przedszkole.

WIZYTA U STOMATOLOGA ZOSTAŁA ODWOŁANA. KOLEJNY TERMIN ZOSTAŁ ZAPLANOWANY NA PAŹDZIERNIK O SZCZEGÓŁACH BĘDĄ PAŃSTWO NA BIEŻĄCO INFORMOWANI.

DRODZY RODZICE

ZE WZGLĘDU NA NIESPRZYJAJĄCE WARUNKI POGODOWE FESTYN PRZESUNIĘTY NA PAŹDZIERNIK.

O NOWYM TERMINIE PAŃSTWA POINFORMUJEMY.

Dzień Kropki

W czwartek 15 września obchodzimy w grupie Dzień Kropki. Prosimy, aby w tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane w kropkowane ubrania (oczywiście w miarę możliwości - jeśli takie ubranka są, np. bluzka, getry lub skarpetki).  Dziękujemy.

OPIEKA STOMATOLOGICZNA

Drodzy Rodzice! Organ Prowadzący podpisał porozumienie z Centrum Stomatologii NEOMED zlokalizowanym w Katowicach przy ul. Morcinka 9-11  w zakresie świadczenia opieki stomatologicznej dla przedszkolaków oraz uczniów Miasta Katowice.

Koordynatorem opieki stomatologicznej dla uczniów  z ramienia Centrum Stomatologii NEOMED jest lekarz dentysta, specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją Małgorzata Fischer.

Dane kontaktowe:e-mail: neomed@neomed.com.pl       tel. 501234137/ 322584885

Termin wizyty MISIÓW to 22.09 (czwartek) o godzinie 9:15
          Zgody rodziców/opiekunów na objęcie dziecka opieką stomatologiczną zostały włożone do szafeczek w szatni, prosimy o wypełnienei i przekazanie do grupy MISIÓW

06.09.2022r o godzinie 9:00 odbędzie się sesja zdjęciowa dla naszych przedszkolaków będą to fotografie + woreczki na ubranka z wizerunkiem dziecka.

Kochani Rodzice!

Bardzo prosimy o nie przynoszenie do przedszkola maskotek, dziecięcej biżuterii do zabawy (bransoletek, naszyjników, koron itp. oraz innych zabawek). Rzeczy gubią się lub psują, dzieci wymieniają się nimi i ogólnie mamy z tym problem. Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie nas w tych działaniachheart

yes Przypominamy, że do przedszkola uczęszczają dzieci zdrowe bez objawów chorobowych (katar, kaszel)

yes Dzieci przyprowadzamy i odbieramy z przedszkola zgodnie z deklaracją!!

Jeśli ktoś zmienia godziny pobytu dziecka w przedszkolu od PAŹDZIERNIKA, proszę o wniosek (zakładka druki do pobrania) do 15 WRZEŚNIA 2022r. (biuro referenta).

• podpisany worek z materiału na ubrania zapasowe dziecka np. koszulka, majtki, skarpetki, sweter (nie plecak)
          • komplet ubrań na zmianę (spodnie, majteczki, skarpetki, ewentualnie rajstopki, T-shirt z krótkim i długim rękawem, rozpinana bluza lub sweter). Najważniejsze! Wszystkie ubrania łatwe do samodzielnego zakładania i zdejmowania (podpisane na metce).
          • obuwie na zmianę – wygodne, takie by dziecko mogło je samodzielnie założyć i zdjąć, oddychające, z gumową jasną podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka i chroniące przed urazami
          • dużą paczkę chusteczek higienicznych - suche + mokre (raz w miesiącu)
          • teczka A4 na prace plastyczne (podpisana)
          • dostarczyć komplet dokumentów otrzymanych na pierwszym zebraniu grupowym