• PODZIĘKOWANIA

• heart Dziękujemy Babci Natalki za słodycze dla dzieci z okazji Andrzejek.

heart Dziękujemy Rodzicom Kajtka za mokre i suche chusteczki.

heart Dziękujemy Rodzicom Maciusia za "misiowe" czekoladki na Dzień Pluszowego Misia.

heart Dziękujemy Rodzicom Piotrka B. za mokre chusteczki.

❤️ Dziękujemy Rodzicom Maćka za czekoladki - "piłeczki" i chusteczki.

heart Dziękuj​​​​emy Babci Natalki za ozdoby świąteczne i dekoracyjne.

heart Dziękujemy Rodzicom Zosi za produkty spożywcze do zajęć sensorycznych.

heart Dziękujemy Mamie Artema za materiały dekoracyjne, plastyczne i biurowe.

heart Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy dostarczyli nam chusteczki (suche i mokre) oraz ręczniki papierowe.

heart Dziękujemy wszystkim Rodzicom za tablicę korkową.

heart Dziękujemy Rodzicom Zosi za bujanego konia, który posłuży nam do przedstawień teatralnych.

heart Dziękujemy Babci Natalki za mokre i suche chusteczki.

heart Dziękujemy Rodzicom Emilki za mokre i suche chusteczki oraz ręczniki papierowe.

heart Dziekujemy Mamusi Janka za obecność i przeczytanie nam fragmentu książki z serii "Nela mała reporterka"!

heart Dziekujemy Rodzicom Róży za papier ksero.

heart Dziękujemy Rodzicom Kajtka za materiały plastyczne i papier ksero.

heart Dziękujemy Rodzicom Blanki i Róży za papier ksero.

heart Dziękujemy Rodzicom Amelki za słodycze dla dzieci.

heart Dziękujemy wszystkim Rodzicom za pomoc w organizacji Dnia Dyni (za przyniesione dynie i lampiony).

heart Dziękujemy Babci Natalki za mokre i suche chusteczki oraz ręczniki papierowe.

heart Dziękujemy Rodzicom Kornela za papier ksero i farby plakatowe.

heart Dziękujemy Babci Natalki za składniki do ciasta dyniowego, chrupki i dynię.

heart Dziękujemy Mamie Marysi za chrupki kukurydziane z okazji "Dnia kundelka".

heart Rodzicom Piotrusia za pomoce do zajęć sensorycznych

heart Rodzicom Blanki za papier ksero

heart Rodzicom Maciusia, Kornelki oraz Zosi za mokre i suche chusteczki.

heart  Dziekujemy wszystkim Rodzicom za owoce i patyczki do szaszłyków.

heart  Rodzicom Róży za materiały plastyczne, chusteczki oraz papier ksero.

heart  Rodzicom Kornela za materiały plastyczne.

heart  Rodzicom Wiktorii za materiały plastyczne oraz chusteczki.

heart Rodzicom Kuby za chusteczki.

heart  Rodzicom Kornelki za kleje, papier ksero,  kolorowe kartki i chusteczki.

heart  Rodzicom Wojtka za mokre i suche chusteczki, papier ksero.

heart Babci Natalki za materiały plastyczne i biurowe, ręczniki papierowe.

heart Rodzicom Martynki za papier ksero.

heart Rodzicom Maćka za chusteczki mokre i suche.

heart Mamie Piotrka za papier ksero.

heart Rodzicom Blanki za kleje, plastelinę, koszulki a4.

heart Rodzicom Mai za papier ksero.