Mała biblioteczka przedszkolna

• Wiadomości bieżące...

Upiorne Andrzejki z Rodzicami

We wtorek 29 listopada odbyły się pierwsze zajęcia popołudniowe dla dzieci i rodziców pt. "Klub Przyjaciół dobrej Zabawy". W tym miesiącu była to zabawa andrzejkowa.

Było naprawdę magicznie... Rozpoczęło się od wykonania magicznego eliksiru, następnie musieliśmy go wypić, co było nie lada wyczynem;). Potem były wróżby i magiczne sztuczki oraz zabawy ruchowe... Zresztą zobaczcie sami!!!

Już w grudniu zapraszamy na kolejne Spotkanie z Bajką.

upiorne_Andrzejki.mp4

W środę 26 października odbyło się pierwsze spotkanie dla dzieci i rodziców pt. "Popołudnie z bajką". Głównym bohaterem naszych zajęć był Kubuś Puchatek i jego przyjaciele.

A co się działo? Na początku do zabawy zaprosili nas Pani Asia i Biały Miś [Pani Renia] przyjaciele Kubusia Puchatka. Biały Miś przeczytał nam bajeczkę o jesiennej przygodzie w Stuwiekowym Lesie. Następnie czekało na nas dużo zadań! Musieliśmy odpowiedzieć na pytania dotyczące bohaterów książek o Kubusiu, mieliśmy za zadanie pozbierać wykałaczki w rękawiczkach, trochę niezdarnie, jak to miś :). Potem odgadywaliśmy smaki (miód, dżem, czekolada) oraz zapachy, aby na sam koniec przejść przez Stuwiekowy Las (ścieżka sensoryczna) do kuchni Prosiaczka, gdzie tworzyliśmy pyszne "misiowe" przekąski.

Dziękujemy wszystkim za obecność oraz zapraszamy na kolejne zajęcia dla dzieci i rodziców juz pod koniec listopada.